Digitálna bezpečnosť pre rodičov

Pozývame Vás na posledné stretnutie zo série o bezpečnosti na internete s Lenkou Hlinkovou.

A tentokrát s blížiacim sa Medzinárodným dňom detí pozývame všetkých rodičov. Prídite si vypočuť, na čo všetko je potrebné dať si pozor, a ako pomôcť Vašim deťom, aby boli na internete v bezpečí.

6. stretnutie bude :️

  • pre rodičov
  • v pondelok 31. mája 2021
  • 17:00 - 18:45
  • online cez ZOOM
  • účasť je bezplatná

Obrázok k akcii Digitálna bezpečnosť pre rodičov

Počas posledných mesiacov sa celosvetovo počet kyber-útokov späťnásobil! Ako sa brániť a uchrániť Vaše deti voči nástrahám na internete? Aká je moja digitálna stopa? Spoločne sa naučíme tie správne postupy (aj pre technologických začiatočníkov), ukážeme si užitočné nástroje a povieme si, kam sa môžete v prípade kybernetických útokov či kyberšikany obrátiť. Kurz bude prebiehať online prostredníctvom video konferencie cez aplikáciu Zoom. Odkaz pre pripojenie Vám pošleme na emailovú adresu, ktorú zadáte pri registrácii.

Pre pripojenie je najvhodnejšie použiť počítač (laptop), aby bola obrazovka dostatočne veľká pre niektoré aktivity.

Obrázok lektor kurzu Lenka Hlinková
Lektorka: Lenka Hlinková

Inšpiruje najmä dievčatá a ženy k práci s technológiami. Po 12 rokoch práce na Slovensku a v Anglicku na pozíciách Digital Project Manager, Business Analyst a UX Designer založila akadémiu technických zručností Algoritmus. Je autorkou prvej motivačno-náučnej knihy Ženský algoritmus, v ktorej vyvracia predsudok, že ženy a technológie k sebe nepatria. Pravidelne prednáša ako Google Certified Trainer a minulý rok získala ocenenie The Female Role Model of the Year v rámci národného kola súťaže Central European Startup Awards.

Tešíme sa na Vás!