Friday, 22.10.2021 Today: Sergej Tomorrow: Alojzia

Štátna vedecká knižnica v Košiciach

Hlavná 10, 042 30 Košice, tel. +421918245888

Elektronické dodávanie dokumentov z fondu ŠVK

 

Objednať si môžete skeny článkov z časopisov, častí kníh (maximálne do 20% obsahu celého dokumentu) za účelom vzdelávania, výskumu a bádania v súlade so zákonom o ochrane autorských práv na adrese konzultanti@svkk.sk

Čítaj ďalej

Dear visitors!

Due to construction work and the elimination of emergencies, the reading rooms and the library services on the 1st floor at this building will be limited from 18 October 2021 until half of December 2021. We apologize for this temporary discomfort and offer you to use for quiet study the alternative rooms. Please, ask consultation desk´s advice.

Thank you for your understanding.

Diskusný klub - Inaugurácia Prezidenta USA Joea Bidena

Pozývame Vás na pravidelný online Diskusný klub v angličtine, v utorok 26. januára o 17:00 - 19:00, na ktorom sa spájame cez platformu Zoom.

Témou najbližšieho stretnutia je Inaugurácia Prezidenta USA Joea Bidena a viceprezidentky Kamaly Harris. Pridajte sa na neformálnu diskusiu v angličtine, vítaní su začiatočnící aj pokročilí. Napíšte nám na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. a pošleme Vám odkaz na prihlásenie. Tešíme sa na Vás.