Thursday, 25.02.2021 Today: Frederik, Frederika Tomorrow: Viktor

Štátna vedecká knižnica v Košiciach

Hlavná 10, 042 30 Košice, tel. +421918245888

Digitálna bezpečnosť ako smer kariéry

Pokračujeme s kurzom o digitálnej bezpečnosti s Lenkou Hlinkovou a tentokrát pozývame všetkých ľudí na kariérnej križovatke.

Ako sa chrániť pred útokmi v digitálnom priestore a čo môžeme robiť v prípade napadnutia? Zaujíma vás táto oblasť aj z profesného hľadiska? Digitálny svet sa rýchlo rozvíja a mení a v súvislosti s tým vznikajú nové pracovné pozície, ktoré je potrebné obsadiť. Na prednáške sa budeme venovať ľuďom, ktorí rozmýšlajú o študijnom smere, alebo si hľadajú novú prácu.

4. stretnutie bude :️

  • pre ľudí na kariérnej križovatke
  • v pondelok 1. februára 2021
  • 16:00 - 17:45
  • online cez ZOOM
  • účasť je bezplatná

Registrácia

Obrázok ku akcii Digitálna bezpečnosť ako smer kariéry

Kurz bude prebiehať online prostredníctvom video konferencie cez aplikáciu Zoom. Odkaz pre pripojenie Vám pošleme na emailovú adresu, ktorú zadáte pri registrácii.

Pre pripojenie je najvhodnejšie použiť počítač (laptop), aby bola obrazovka dostatočne veľká pre niektoré aktivity.

Obrázok lektor kurzu Lenka Hlinková
Lektorka: Lenka Hlinková

Inšpiruje najmä dievčatá a ženy k práci s technológiami. Po 12 rokoch práce na Slovensku a v Anglicku na pozíciách Digital Project Manager, Business Analyst a UX Designer založila akadémiu technických zručností Algoritmus. Je autorkou prvej motivačno-náučnej knihy Ženský algoritmus, v ktorej vyvracia predsudok, že ženy a technológie k sebe nepatria. Pravidelne prednáša ako Google Certified Trainer a minulý rok získala ocenenie The Female Role Model of the Year v rámci národného kola súťaže Central European Startup Awards.