Saturday, 08.05.2021 Today: Ingrida, *Deň víťazstva nad fašizmom Tomorrow: Roland

Štátna vedecká knižnica v Košiciach

Hlavná 10, 042 30 Košice, tel. +421918245888

Kurz digitálnej sebaobrany pre učiteľov

V decembri pokračujeme s kurzom digitálnej sebaobrany s Lenkou Hlinkovou a tentokrát pozývame všetkých učiteľov. Veríme, že získané poznatky využijete jednak pre seba a pozdieľate ich aj so svojimi študentmi.

3. stretnutie bude :️

  • pre učiteľov
  • v pondelok 14. decembra 2020
  • 16:00 - 17:30
  • online cez ZOOM
  • účasť je bezplatná

Ďakujeme za Váš záujem o podujatie Digitálna sebaobrana pre učiteľov. Kapacita podujatia už bola naplnená a registráciu sme uzavreli. Vďaka za pochopenie.

Obrázok ku akcii Kurz digitálnej sebaobrany pre učiteľov

Počas posledných mesiacov sa celosvetovo počet kyber-útokov späťnásobil! Ako sa brániť voči nástrahám na internete? Aká je moja digitálna stopa? Spoločne sa naučíme tie správne postupy (aj pre technologických začiatočníkov), ukážeme si užitočné nástroje a povieme si, kam sa môžete v prípade kybernetických útokov či šikany obrátiť.

Kurz bude prebiehať online prostredníctvom video konferencie cez aplikáciu Zoom. Odkaz pre pripojenie Vám pošleme na emailovú adresu, ktorú zadáte pri registrácii.

Pre pripojenie je najvhodnejšie použiť počítač (laptop), aby bola obrazovka dostatočne veľká pre niektoré aktivity.

Obrázok lektor kurzu Lenka Hlinková
Lektorka: Lenka Hlinková

Inšpiruje najmä dievčatá a ženy k práci s technológiami. Po 12 rokoch práce na Slovensku a v Anglicku na pozíciách Digital Project Manager, Business Analyst a UX Designer založila akadémiu technických zručností Algoritmus. Je autorkou prvej motivačno-náučnej knihy Ženský algoritmus, v ktorej vyvracia predsudok, že ženy a technológie k sebe nepatria. Pravidelne prednáša ako Google Certified Trainer a minulý rok získala ocenenie The Female Role Model of the Year v rámci národného kola súťaže Central European Startup Awards.