Stretnutie fanúšikov gamingu

Štátna vedecká knižnica v Košiciach v spolupráci s organizáciou 21Games OZ pripravila stretnutie pre fanúšikov gamingu. Na východnom Slovensku je veľa hráčov, fanúšikov a podporovateľov gamingu. My sme sa rozhodli dostať ich pod jednu strechu a využiť potenciál, ktorý sa tu naskytá. Pozývame Vás všetkých: Hráčov, organizátorov esportových akcií, firmy, bežných sledovateľov, herných vývojárov, detí či dospelých na stretnutie fanúšikov gamingu!

 

Plagát pre akicu Stretnutie fanúšikov gamingu

Dozviete sa: 

  • Novinky gamingu na Slovensku za posledné obdobie.
  • Čo je potrebné v gamingu viacej rozvíjať?
  • Pohľad organizátorov a hráčov z východného Slovenska na gaming.
  • Od koho si môžeme brať príklad zo zahraničia?

Budeme diskutovať na tému gamingu a spolupráce ohľadom rozvoja na východnom Slovensku.
Pripravili sme kvíz a súťaže o vecné ceny.

Vstup je voľný (jedinou podmienkou je rúško).

Kedy:  23.7.2020 16.30– 18.00hod.

Kde: Štátna vedecká knižnica v Košiciach, Kultúrno-vzdelávacie centrum, Pribinova 1 , 040 01 Košice

Koho môžete stretnúť na podujatí:

Samuel Parlagi – predseda občianskeho združenia 21Games OZ pre rozvoj gamingu a IT technológií na východnom Slovensku. Venuje sa téme elektronických športov, technologických inovácií a vzdelávania v tejto oblasti už niekoľko rokov. Za tento čas zorganizoval niekoľko eventov zameraných na gaming pre stredné a základné školy. Medzi jeho najvýznamnejší event pre verejnosť považujeme Gamefair Košice 2019, ktorý rozbehol tento trend aj v Košiciach.

Šimon Király – esportu sa venuje už od roku 2007. Najprv zastával funkcie manažéra organizácie raging wolves. Najnovším úspešným projektom je Eplayer, ktorý figuruje dodnes. Ako 22 ročný získal skúsenosti z najväčších turnajov strednej Európy.

Richard Košík: Zástupca 21Games OZ, poloprofesionálny hráč hry Starcraft2, hlavný iniciátor online turnajov v mene 21Games.

Benjamín Mravec: reprezentant Slovenskej republiky na medzinárodnej úrovni v hre HearthStone. Zúčastňuje sa pravidelne turnajov na celom území Českej a Slovenskej republiky. Patrí nepochybne medzi popredných hráčov tejto strategicko-logickej hry v strednej Európe.

A iné osobnosti gamingu z východného Slovenska.

Otázky môžete smerovať:
V diskusnej časti tohto podujatia alebo na FB stránke:
https://www.facebook.com/21gamessk