pondelok, 18.02.2019 Dnes: Jaromír Zajtra: Vlasta

Štátna vedecká knižnica v Košiciach

Hlavná 10, 042 30 Košice, tel. +421918245888

Stretnutie s Deanom Potterom

Akcie Stretnutie s Deanom Potterom

Z dôvodu obmedzenia medzinárodnej leteckej dopravy sme boli nútení zrušiť zajtrajšie stretnutie s americkým hosťom Deanom Potterom.

V prípade znovu obnovenia letov do Európy ho môžete ešte vidieť na festivale Hory a Mesto v Bratislave, v sobotu 24. apríla o 20:00.

Veríme, že aj napriek tejto nepredvídanej udalosti nám zachováte priazeň a že InfoUSA Centrum v Košiciach bude aj naďalej Vašou spoľahlivou bránou k informáciám o živote v USA.

InfoUSA centrum pri Štátnej vedeckej knižnici v Košiciach, Medzinárodný festival horského filmu a dobrodružstva Hory a mesto, Veľvyslanectvo Spojených štátov amerických na Slovensku Vás srdečne pozývajú na stretnutie so skalolezcom Deanom Potterom (USA) utorok 20. apríla 2010 o 17:00 hod. Kultúrno-vzdelávacie centrum na Pribinovej ulici 1, Štátna vedecká knižnica v Košiciach

Dean Potter (nar. 18. januára 1972) je americký skalolezec, alpinista, basejumper a baseliner. Legendou sa stal pre svoje neistené sólo výstupy a rekordy v rýchlostnom lezení v Yosemitoch a v Patagónii.

Tlmočenie zabezpečené.
Vstup voľný. Kvôli obmedzenému počtu miest potvrďte svoju účasť na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.