streda, 18.10.2017 Dnes: Lukáš Zajtra: Kristián

Štátna vedecká knižnica v Košiciach

Hlavná 10, 042 30 Košice, tel. +421918245888

Sme tu pre Vás od roku 1947 Vaša Štátna vedecká knižnica

Online katalóg ŠVK a konto čitateľa

Menný lístkový katalóg ŠVK

Odkaz na menný lísktový katalóg ŠVK v Košiciach

EIZ katalóg

Odkaz na EIZ Katalog

Kultúrne podujatiaPortál Kultúrne podujatia – portál komplexného prezentačného, rezervačného a predajného vstupenkového systému rezortu kultúry.

ŠVK Košice

Slovensko a 1. svetová vojna

Prešovská univerzita v Prešove v spolupráci s Klubom vojenskej histórie Beskydy a Štátnou vedeckou knižnicou v Košiciach Vás pozývajú na odborný seminár Slovensko a 1. svetová vojna (Slovakia and World War 1). Podujatie sa uskutoční dňa 12. 10. 2017 v priestoroch KVC ŠVK Košice, Pribinova 1.

Čítať ďalej...

Oznam - zrušenie Britského centra

Oznamujeme čitateľom knižnice, že s účinnosťou od 1. októbra 2017, Štátna vedecká knižnica v Košiciach ruší, z organizačných dôvodov, Britské a jazykové centrum. Zároveň pozývame všetkých našich čitateľov, ktorí majú záujem o študijné dokumenty týkajúce sa anglického jazyka, do InfoUSA centra a študovne anglického jazyka, ktoré sídli v pôvodných priestoroch na prvom poschodí budovy ŠVK v KE na Hlavnej 10. Prosíme čitateľov, aby si pozreli aktuálne otváracie hodiny.

Študovne BC a InfoUSA - ZATVORENÉ

Vážení návštevníci knižnice, od 4.9.2017 do 30.9.2017 bude knižnica z organizačných dôvodov poskytovať obmedzené služby v Britskom centre a v InfoUSA (vrátenie dokumentov je možné len v požičovni na Hlavnej 10 a požičiavanie dokumentov z týchto študovní je pozastavené!)

Databáza EZB

Odkaz na databázu EZB

Databáza DOAJ

Odkaz na databázu DOAJ

Databáza Ebsco

Odkaz na databázu Ebsco